Hakkımızda

SENAPOR EPS(STRAFOR)  AMBALAJ VE YALITIM ÜRÜNLERİ

Sena yapı endüstri mamülleri olarak, Senapor markası ile 2006 yılından itibaren üretimlerini sürdürmekteyiz. Günümüzde Velimeşe / Ergene -Tekirdağ ve   Gazitepe – Silivri Fabrikalarında EPS (Strafor)  üretim yapmaktayız.

 

Eps (strafor)  Blok, Eps (strafor)   Plaka ve Eps (strafor)  Enjeksiyon hatlarımızda yapılan üretimler şu şekilde çeşitlenmektedir; Eps Ambalaj (strafor ambalaj), Yalıtım Plakası, Asmolen Malzemesi, Yerden Isıtma Strafor, dekoratif paneller, balık kolisi, tavan kaplama.

 

Çorlu Velimeşe tesisimiz 10.000 m2 kapalı alana sahiptir. 16 adet Enjeksiyon hattı , 1 adet Blok hattı ve 2 adet Şişirme hattı bulunmaktadır. Yıllık 3000 ton üretim kapasitesine sahip tesisimizde yaklaşık 80 personel görev yapmaktadır.

 

Silivri Gazitepe tesisimiz 5000m2 kapalı alan sahiptir.  2 adet şişirme hattı ve 2 adet blok hatlarıyla Asmolen ve Plaka üretimine odaklanmaktadır. Yıllık 1800ton üretim kapasitesine sahip tesisimizde yaklaşık 30 personel görev yapmaktadır.

 

Sena Yapı Endüstri Mamülleri,  Senapor markasıyla Eps(strafor) sektörüne ürün odaklı öncülük yapmaktadır. Günümüzde özellikle inşaat alanında kullanılan çok sayıda ürün ar-ge çalışmalarımız sonucunda sektöre kazandırdığımız ürünlerdir.   Ar-ge çalışmalarımıza devam ederek Eps (strafor) sektörüne ürün odaklı olduğu kadar üretim odaklı olarak da yeni ve yenilikçi işler kazandırmaya devam edeceğiz.